HomeO nasOfertaSklepProjekty unijneKontaktB2B
  • Agmar
  • Agmar

POKRYCIA DACHOWE


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystko co potrzebne jest do wykonania kompletnego pokrycia dachowego.Oferujemy szeroki wybór zarówno dachówek ceramicznych jak i betonowych, blachodachówek oraz orynnowania i akcesoriów dachowych.
Współpraca z wiodącymi producentami pokryć dachowych na rynku daje mam pewność, że surowce użyte do ich produkcji są bardzo wysokiej jakości. Prowadzimy sprzedaż sprawdzonych i atestowanych materiałów najbardziej renomowanych producentów:

DACHÓWKI CERAMICZNE
- Creaton
- Tondach
- Nelskamp
- Roben
- Koramic
DACHÓWKI BETONOWE
- Euronit
- Nelskamp
BLACHODACHÓWKI
- Plannja
- Budmat
- Blachprofil 2
GONTY BITUMICZNE
- Karabit
OKNA DACHOWE
- Fakro
- Roto
DODATKI I MEMBRANY DACHOWE
- Mdm
- Ivt
ORYNNOWANIE - Galeco
- Plannja Siba

Zapewniamy kompleksową i bezpłatną wycenę pokrycia dachowego.Na życzenie kilenta przedstawiamy kilka wariantów. Wystarczy przesłać e-mailem zeskanowany rzut dachu a my skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić wszelkie niezbędne szczegóły i przedstawimy atrakcyjną cenowo ofertę. Stawiamy do Państwa dyspozycji naszą wykwalifikowaną kadrę !
Na miejscu wykonujemy obróbki blacharskie pod wymiar.Z naszych usług korzystają firmy dekarskie, a także klienci indywidualni.
Współpraca z wieloma wykwalifikowanymi firmami dekarskimi daje mam możliwość zaproponowania wykonania pokrycia dachowego usługowo. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.
Zajmujemy się rówież organizacją transportu autami samowyładowczymi (HDS) na miejsce budowy.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą

Grzegorz Spichalski
tel. 662 161 502
grzegorz@agmar.net.pl